Підведені підсумки Спортивних ігор серед учнівської молоді громади за 2023 рік

Дата: 10.02.2024 11:10

Впродовж березня – грудня 2023 року проводились Спортивні ігри школярів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради в 2023 році серед ліцеїв та гімназій.

У рамках Спортивних ігор проведені змагання серед ліцеїв – з волейболу (юнаки, дівчата), шахів, шашок, настільного тенісу, мініфутболу, Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games»; серед гімназій – шашок, настільного тенісу, мініфутболу, Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games».

Підведені підсумки Спортивних ігор за результатами виступів команд ліцеїв з 6 видів спорту, гімназій – з 5 видів, з яких 2 види були обов’язковими («Козацький гарт», «Cool Games»).

У 2023 році визнані переможцями Спортивних ігор та відзначені кубками, статуетками та грамотами Павлівської сільської ради:

серед ліцеїв

І місце – Павлівський ліцей;

II-III місця

- ліцей с.Луковичі;

- ліцей імені Сергія Дармофала с.Колона

серед гімназій

І місце – гімназія с.Старий Порицьк – філія Павлівського ліцею;

ІІ місце – гімназія с.Милятин імені Михайла Грицюка – філія Павлівського ліцею;

ІІІ місце – гімназія с.Трубки – філія Павлівського ліцею

За активну участь у Спортивних іграх школярів відзначено дипломами Павлівської сільської ради

- ліцей с.Риковичі;

- гімназія с.Топилище;

- гімназія с.Завидів – філія Павлівського ліцею;

- гімназія с.Жашковичі

Також усі заклади освіти, які брали участь у змаганнях нагороджені цінними подарунками.

Дякуємо юним спортсменам за майстерність, наполегливість, віру у перемогу, командну роботу, вчителям фізичної культури за ентузіазм, популяризацію та розвиток фізичної культури та спорту в громаді.

Спорт об’єднує, а єдність – це сила.

Щиро дякуємо захисникам та захисницям за мужність, відданість та відвагу!!!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!