У громаді стартував 2 етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 10.02.2024 21:39

09 лютого в спортивному залі Павлівського ліцею стартував 2 етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти громади у 2023-2024 н.р. , які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Заклади освіти зареєструвались для участі у змаганнях з волейболу (юнаки, дівчата) та футзалу. Зокрема цього дня проходили змагання з волейболу серед юнаків 9-х класів і молодших.

У змаганнях взяли участь 3 команди, які пройшли попередню реєстрацію на участь у 2 етапі на сайті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Відповідно до підсумкового протоколу:

І місце виборола команда ліцею с.Риковичі (вчитель Брик Ю.С.);

ІІ місце – команда Павлівського ліцею (вчителі Секунда О.Й., Секунда О.Є.);

ІІІ місце – команда ліцею с.Луковичі (вчителі Недбайло Р.Ф., Недбайло В.В.).

Команда-переможець буде представляти нашу громаду на 3 (районному) етапі змагань.

Дякуємо школярам за видовищну гру, за спектр емоцій, які вирували на майданчику. Бажаємо юнакам подальших спортивних успіхів. Вчителям – щира подяка за популяризацію волейболу та здорового способу життя серед учнівської молоді, за мотивацію та підтримку юних спортсменів.

Дякуємо нашим захисникам за невтомну охорону нашого спокою!