Стартували Спортивні ігри серед учнівської молоді громади у 2024 році

Дата: 12.02.2024 11:30

09 лютого на базі Павлівського ліцею проведені змагання з шашок та шахів серед юнаків та дівчат в рамках Спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради в 2024 році.

У змаганнях з шашок взяли участь 10 команд, зокрема із Павлівського ліцею, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона, ліцею с.Риковичі, ліцею с.Луковичі, гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Завидів – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Жашковичі, гімназії с.Топилище; з шахів – 2 команди із Павлівського ліцею, ліцею імені Сергія Дармофалас.Колона.

Відповідно до підсумкових протоколів

з шашок

серед ліцеїв

І місце – команда ліцею с.Луковичі (вчителі Недбайло Р.Ф., Недбайло В.В.);

ІІ місце – команда ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона (вчитель Поліжак А.О.);

ІІІ місце – команда ліцею с.Риковичі (вчитель Брик Ю.С.)

серед гімназій

І місце – команда гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею (вчитель Секунда І.Й.);

ІІ місце – команда гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею (вчитель Цибровський О.П.);

ІІІ місце – команда гімназії с.Жашковичі (вчитель Воробій Я.І.)

з шахів

І місце – команда Павлівського ліцею (вчителі Секунда О.Й., Секунда О.Є.);

ІІ місце – команда ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона (вчитель Поліжак А.О.)

Баталії на шахівницях пройшли в дружній атмосфері. Вітаємо переможців і всіх учасників змагань, бажаємо в майбутньому нових звитяг!

Щирі слова вдячності вчителям за популяризацію інтелектуальних ігор серед учнівської молоді.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити подібні змагання під тихим, спокійним небом!