Відбулось засідання комісії з перейменування вулиць

Дата: 15.02.2024 15:21

Сьогодні, 15 лютого, в сесійній залі Павлівської сільської ради під керівництвом керуючої справами (секретаря) виконкому Олени Гусар відбулась комісія з питань перейменування вулиць.

На засіданні присутні визначили основні завдання роботи комісії, розглянули перелік населених пунктів територіальної громади, які рекомендовані для перейменування, та перелік вулиць, які підлягають перейменуванню відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперскої політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Серед них перейменуванню підлягають такі вулиці:

•             вул.1-го травня, вул.8-го Березня (с.Грушів);

•             вул.8-го Березня (с.Риковичі);

Взяти участь у громадському обговоренні може кожен житель громади, який досягнув повноліття. Опитування буде проводитись у формі анкети або ж висловити свої пропозиції чи зауваження можливо в усній формі. Також Ви можете надіслати свої ідеї електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси проживання. Зауважуємо, що анонімні звернення та анкети не розглядаються!