10 років пам'яті та болю

Дата: 20.02.2024 20:25

Сьогодні, 20-го лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні та відзначає 10-ту річницю від початку російсько-української війни.

Сумний список «Небесної Сотні» кишить іменами українців… Пам'ять про їхню самопожертву житиме в наших серцях до останнього. В знак невимовної пошани та вдячності Героям сьогодні в селищі Іваничі відбулась церемонія відкриття пам’ятної стели.

У пам'ятному заході та відкритті стели взяли участь військовослужбовці.

Велика кількість людей прийшла вшанувати спільною молитвою пам'ять борців за українську незалежність – жителі Іваничівщини, Павлівської та Литовезької територіальних громад, військовослужбовці, родини Героїв, духовенство.

Взяли участь в заході пам’яті та скорботи сільський голова Андрій Сапожник та заступник сільського голови Сергій Фіть.

До пам’ятного знаку борцям за волю України, котрий споруджений у парку селища,  рідні загиблих захисників поставили прапорці, на яких написані імена Героїв.

Після заупокійної молитви, згадавши подвиги та віддавши шану Героям, виступила перед присутніми голова ГО «Герої не вмирають» Софія Дармофал.

По завершенню церемонії керівники Павлівської ТГ Андрій Сапожник, Сергій Фіть та усі бажаючі поклали квіти до пам’ятних місць.

Подвиг хоробрих, безстрашних лицарів, озброєних бруківкою, «коктейлями Молотова» та відданістю Батьківщині,  згуртував увесь цивілізований світ й надалі продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу за мирне майбутнє в вільній Україні.