Відбувся тренінг «Цифрові навички для забезпечення можливостей розвитку бізнесу»

Дата: 24.02.2024 20:56

У сесійній залі Павлівської сільської ради відбувся тренінг «Цифрові навички для забезпечення можливостей розвитку бізнесу».  Тренінг проводився у межах проєкту «Я мрію, я можу, я роблю!», який реалізовується ГО «Ґендерний креативний простір» у рамках проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку», що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна.

Перед присутніми виступила Лариса Констанкевич – сертифікована тренерка Google. Прийшли послухати спікерку працівники закладів освіти і культури, працівники гуманітарного відділу Павлівської сільської ради.

Після знайомства учасники тренінгу дізнались, які цифрові інструменти можна використовувати для розвитку бізнесу, як використовувати штучний інтелект у бізнесі та повсякденному житті. Окрім того навчились створювати QR код, створювати дописи у соціальних мережах з допомогою чату GPT та попрактикувались у створенні профілю власної компанії, використовуючи сервіси Google.

Тренінг був змістовним, цікавим та корисним. Присутні не лише збагатились новими знаннями, а й отримали масу задоволення від приємного спілкування, адже тренінг проводився у невимушеній атмосфері.

Це не остання зустріч в рамках проєкту, тож встигніть зареєструватись та дізнатись для себе щось нове!