У громаді проведено змагання з волейболу серед дівчат у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 25.02.2024 12:38

Фото без опису     23 лютого в спортивному залі Павлівського ліцею проведено 2 етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат серед учнів закладів загальної середньої освіти громади у 2023-2024 н.р.

У змаганнях взяли участь 4 команди із Павлівського ліцею, ліцею с.Луковичі, ліцею с.Риковичі, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона.

Спортивні поєдинки були інтригуючими, динамічними, юні волейболістки вразили присутніх своєю вольовою грою та боротьбою.

Відповідно до підсумкового протоколу:

І місце – команда ліцею с.Луковичі (вчителі Недбайло Р.Ф., Недбайло В.В.);

ІІ місце – команда Павлівського ліцею (вчителі Секунда О.Й., Секунда О.Є.);

ІІІ місце виборола команда ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона (вчитель Поліжак А.О.).

Команда-переможець буде представляти нашу громаду на 3 (районному) етапі змагань.

Бажаємо всім учасникам завжди бути пліч-о-пліч, впевнено йти до перемоги.

Щира подяка вчителям фізичної культури за підготовку команд до змагань, популяризацію волейболу серед учнівської молоді.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість змагатись та вдосконалювати спортивну майстерність!

Разом переможемо!