В селах громади продовжують навчати національному спротиву

Дата: 27.02.2024 15:14

В селах Топилище та Риковичі провели навчання з психологічної  підготовки, яка є частиною програми базової підготовки громадян України до національного спротиву. Навчання провели інструктори військової частини Т0910 в закладах освіти сіл.

Учасники вивчали прийоми, методи та способи психічної саморегуляції, порядок впливу стресових реакцій на психіку людини. Також інструктор ознайомила присутніх з негативними психічними реакціями людини та навчила розрізняти їх види. Під час навчальних заходів жителі сіл навчились застосовувати прийоми саморегуляції в різних стресових ситуаціях, виявляти та класифікувати негативні психічні реакції у себе та оточуючих, застосовувати правила першої психологічної допомоги «6.П». Попрактикувались в наданні психологічної самодопомоги в екстремальних умовах, доланні негативних психічних реакцій, таких як: істерика, паніка, агресія, ступор. Навчились концентрувати свою увагу на бойовій обстановці, контролювати свої психологічні реакції та стани.

На цьому навчання не закінчуються! Тож, якщо Ви бажаєте навчитись ефективно діяти в стресових ситуаціях та допомогти своїм близьким, долучайтесь до участі в наступному тренінгу.