Фахівці ДСНС здійснили цільову перевірку громади
Дата: 01.03.2024 11:44
Кількість переглядів: 185
Фахівці ДСНС здійснили цільові перевірки територіальних громад Володимирського району щодо стану готовності до повені та дощових паводків, виконання "Регіонального плану основних заходів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2024 році".
У ході перевірки надано головному сцеціалісту з військово-облікової роботи Павлівської сільської ради Сергію Лацю організаційно-методичну та практичну допомогу з питань готовності до повені та дощових паводків.