Відбувся особистий прийом громадян

Дата: 01.03.2024 14:59

Сьогодні, 1-го березня, сільський голова Андрій САПОЖНИК здійснив виїзний прийом громадян у селі Бужковичі. Зустріч з мешканцями села провели за присутності керуючої справами (секретаря) виконкому Олени ГУСАР та старости Валентини П’ЯТОХИ.

Під час зустрічі очільник громади вислухав проблемні питання жителів щодо благоустрою села та польових доріг, питання автобусного сполучення. Також звернули увагу на необхідності встановлення лічильників для усіх водокористувачів. Окремо було винесено питання вуличного освітлення – жителі села запропонували вимкнути електропостачання на вулицях, а зекономлені кошти передати на потреби ЗСУ.

Спільно з присутніми, керівництво обдумало оптимальні рішення для усунення наболілих питань.