Участь в навчанні з цивільного захисту

Дата: 02.03.2024 17:10

У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану, загрозою ракетних обстрілів та виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру та з метою виконання розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 05.12.2023 №507 «Про організацію та проходження функціонального навчання особами керівного складу та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, в області у 2024 році» було проведено триденне навчання з цивільного захисту.

Участь у навчанні, яке проводилось в онлайн-форматі на платформі Zoom, взяли керуюча справами (секретар) виконкому Олена ГУСАР, начальник відділу організаційно-кадрової та правової роботи Ірина БОБРИК та начальник гуманітарного відділу Неоніла ВИЖВА. Учасники навчального курсу ознайомились з видами небезпек, вивчили порядок дій у випадку небезпеки, ознайомились з  різноманіттям укриттів та дізнались, які види небезпек притаманні Волинській області.

Дякуємо Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності за організацію навчання та за доступну й корисну інформацію!