В громаді проведені змагання з настільного тенісу серед гімназій

Дата: 03.03.2024 12:13

01 березня на базі Павлівського ліцею проведені змагання з настільного тенісу серед гімназій в рамках Спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради в 2024 році.

У змаганнях взяли участь 6 команд, зокрема із гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Завидів – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Жашковичі, гімназії с.Топилище.

Відповідно до підсумкового протоколу

І місце – команда гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею (вчитель Секунда І.Й.);

ІІ місце – команда гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею (вчитель Цибровський О.П.);

ІІІ місце – команда гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею (вчитель Поліщук М.Г.).

Вітаємо переможців і всіх учасників змагань, бажаємо нових спортивних досягнень і перемог!

Дякуємо вчителям фізичної культури за популяризацію цього виду спорту, підвищення рухової активності серед учнівської молоді.

Щирі слова вдячності захисникам та захисницям за можливість організовувати та проводити спортивні заходи серед школярів під українським небом.

Грайте в теніс самі, долучайте друзів, проводьте час з користю.