Розпочали роботи з наведення благоустрою

Дата: 06.03.2024 13:35

З настанням весни у селах громади гостро постало питання зачистки територій.

Тому на території одного із сіл Павлівської ТГ було організовано роботи з наведення благоустрою.

У наведенні ладу взяли участь не лише ініціативні жителі села Бужковичі, а й працівники КП «ЖКГ Павлівської сільської ради»  та жителі, залучені до громадських робіт. Завдяки спільній праці було очищено узбіччя головної дороги, було упорядковано та прибрано улюблене місце відпочинку місцевих жителів. Колектив організувався до підрізання та окультурювання дерев, прибирання та вивезення сміття та листя. Встановили нову сітку біля Народного дому.

Необхідні матеріали для благоустрою забезпечено сільською радою, а також небайдужими жителями села.

Плідно попрацювавши, команда не лише облаштувала територію, а й отримала заряд гарного настрою від спільної та корисної роботи.

Благоустрій починається з малого – якщо прилеглу територію доглядатимуть місцеві жителі, незабаром вся громада засяє новими фарбами. Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку та затишку. Тож долучаймось до наведення благоустрою у рідних селах!