Звернення голови громади з нагоди Дня добровольця

Дата: 14.03.2024 08:10

14 березня – День українського добровольця. Це день героїв та справжніх патріотів своєї землі.

Війна зробила добровольцями сотні тисяч українців, які без вагань вирушили на захист рідної землі, залишивши власні домівки та родини. Ви – приклад мужності, незламності, героїзму.

В цей день вся Україна схиляє голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Подвиги героїв назавжди будуть вписані у скрижалі історії, як взірець патріотизму для кожної чесної людини.

Дякую Вам, добровольці, за Ваші героїзм, жертовність, силу волі, витривалість, проявлені у шляхетній справі – обороні Батьківщини! Ваші мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! Ваші стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Бажаю міцного здоров’я, життєвої сили, незламного духу, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, терпіння і мужності у наближенні нашої Перемоги!

Божого благословення та миру на рідній землі.

З повагою,

Сільський голова                       Андрій САПОЖНИК