У громаді проведені змагання з футзалу

Дата: 24.03.2024 15:55

22 березня на базі Павлівського ліцею та ліцею с.Луковичі проведено 2 етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради у 2023-2024 н.р.

Участь у змаганнях взяли команди закладів освіти, які пройшли попередню реєстрацію на участь у 2 етапі на сайті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», зокрема команди із Павлівського ліцею, ліцею с.Луковичі, ліцею с.Риковичі, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона. До зареєстрованих команд долучилась команда гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею, яка зіграла товариську гру з  командою юних спортсменів із Павлівського ліцею.

У складі команд грали учні 4-6 класів, для більшості учасників ці змагання на рівні громади були першими.

На майданчиках панував спортивний драйв і неймовірні емоції, кожна гра – демонстрація командного духу і справжньої боротьби за перемогу.

У грі  між командами Луковичі – Риковичі перемогу святкувати юні спортсмени ліцею с.Риковичі; у грі між командами Павлівка – Колона, переможцем стала команда з Павлівського ліцею.

Дипломом відзначений кожен учасник, команди  отримали статуетки.

Дякуємо командам за участь у змаганнях. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, підкорюйте нові спортивні вершини! Тренуйтесь, адже наполегливість – запорука успіху.

Дякуємо захисникам та захисницям за захист, адже діти – це майбутнє України, вони мають право на Дитинство!!!