Триває громадське обговорення щодо перейменування вулиць!

Дата: 29.02.2024 16:40

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в Павлівській сільській територіальній громаді

1. Організатор громадського обговорення: Павлівська сільська рада.

2. Перелік вулиць, яким пропонується змінити назву (перейменувати):

Діюча назва

с.Грушів

8-го Березня

1-го Травня

с. Риковичі

вул. 8-го Березня

вул. Волобоєва

3. Пропозиції щодо зміни назви (перейменування) об’єктів права власності (вулиць) та обґрунтування такої пропозиції:

Діюча назва

Запропонована назва

с.Грушів

8-го Березня

вул. Дружби

1-го Травня

вул. Лісна

с. Риковичі

вул. 8-го Березня

вул. Молодіжна

вул. Волобоєва

вул. Набережна

Обґрунтування: З метою захисту національних інтересів, подолання впливу російських цивілізаційних міфів, російської імперської та радянської спадщини.

4. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо зміни назви (перейменування) об’єктів права власності (вулиць): депутатське звернення народного депутата України Ігоря Гузя, Топонімічна комісія Павлівської сільської ради (далі – Комісія), фізичні та юридичні особи на території Павлівської сільської ради.

Запропоновані нові назви вулиць сформовані за пропозиціями Комісії, фізичних та юридичних осіб, а також на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

У разі надходження інших пропозицій щодо зміни назви вказаних  вулиць на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

5.1. Громадське обговорення буде проходити з 01 березня 2024 року по 30  березня 2024 року, у формі анкетування, а також шляхом подання пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення у письмовій або усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, діючої та пропонованої нової назви вулиці, обґрунтування нової назви.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5.2. Дата, місце та час громадських слухань буде визначено після завершення громадських обговорень протягом 1 робочого тижня. На громадських слуханнях будуть розглянуті усі подані пропозиції.

6. Пропозиції щодо перейменування вищезазначених вулиць просимо надавати на:

1) поштову адресу Павлівської сільської ради: 45342, Волинська область, Володимирський район, с. Павлівка, вул., Незалежності, 27Б;

2) електронну адресу Павлівської сільської ради: inbox@pavlivska-gromada.gov.ua

7. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації, з питання, що винесено на громадське обговорення: 45342, Волинська область, Володимирський район, с. Павлівка, вул.Незалежності, 27Б, телефон 0967342465.

8. Прізвище та ім`я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Павлівської сільської ради Гусар Олена Миколаївна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 30 квітня 2024 року, на офіційному веб-сайті Павлівської сільської ради.