Поринули у світ професії біолога та еколога

Дата: 29.03.2024 17:49

В Павлівському ліцеї відбулась зустріч директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентини Остапчук, директора Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права Юліана Таранчука та ректора Академії рекреаційних технологій і права Людмили Стасюк з учнями 9-11 класів щодо професійної орієнтації.

Крім того, обговорили результативність участі учнів закладів освіти громади в конкурсах еколого-натуралістичного спрямування. За результатами 2023 року заклади освіти Павлівської сільської ради посіли 12 місце серед 53 громад Волині. Як результат зустрічі, підписано меморандум про співпрацю між ВОЕНЦ та сільською радою.

Договір укладено з метою розвитку соціального партнерства у вирішенні питань біологічної та екологічної обізнаності серед широких верств населення та для об’єднання зусиль щодо модернізації біологічної освіти, сприяння допрофесійного самовизначення молоді шляхом залучення їх до проєктної та дослідницької діяльності.