Підсумували результати міжмуніципального співробітництва

Дата: 29.03.2024 19:24

В Луцьку провели засідання круглого столу «Участь органів місцевого самоврядування у міжнародному територіальному співробітництві в рамках процесу вступу до Європейського союзу».

Серед учасників засідання були народні депутати, голови територіальних громад, а також партнери з Литовської Республіки. Участь в засіданні взяв заступник сільського голови Павлівської сільської ради Сергій Фіть.

Під час зустрічі обговорили перспективи міжмуніципального співробітництва. Озвучили статистичні дані про співпрацю Волинських територіальних громад з іноземними партнерами та наголосили на перевагах співпраці з колегами з-за кордону.Під час засідання круглого столу народні депутати також анонсували поглиблення співпраці між громадами України, Польщі та Литви.

Ініціатива проведення круглого столу належить Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та за сприяння і підтримки проекту Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) у співробітництві з Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України