Нагороди за підсумками спортивних змагань у 2023 році

Дата: 29.03.2024 21:04

29 березня у м.Луцьку підводились підсумки за результатами виступів у 2023 році спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях серед територіальних громад, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фізкультурно-спортивних товариств та кращих спортсменів і тренерів-викладачів Волинської області «Спортивне сузір’я Волині-2023».

Учнівські команди громади із закладів загальної середньої освіти, зокрема ліцею с.Луковичі, Павлівського ліцею та його філії – Щенятинської початкової школи, гімназії с.Жашковичі брали участь в обласній спартакіаді «ВОЛИНЬ СПОРТИВНА - 2023» з таких видів спорту як волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), дзюдо.

За підсумками обласної спартакіади «ВОЛИНЬ СПОРТИВНА-2023» грамотами Департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації та кубками наша громада відзначена за зайняте ІІ місце серед територіальних громад (І група) з ігрових видів спорту та ІІІ місце серед територіальних громад (І група) з індивідуальних видів спорту.

Нагороди вручили представнику Павлівської громади у особі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Фітя.

Щира вдячність юним спортсменам за майстерність, цілеспрямованість, самовіддачу. Хай ваші здобутки і надалі примножують спортивну славу Павлівщини. Дякуємо вчителям фізичної культури Недбайлу Р.Ф., Недбайлу В.В. (Ліцей с.Луковичі), керівнику гуртка Богушу О.М. (Павлівський ліцей) за ентузіазм, підготовку школярів до обласних змагань, за те, що мотивуєте та підтримуєте своїх вихованців.

Вдячні батькам за розуміння і підтримку, всебічний розвиток своїх дітей.

Щира подяка Захисникам та Захисницям за кожну хвилину життя, за кожну можливість зустріти новий день.

ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ!!!