Жителі Павлівщини навчаються національному спротиву

Дата: 30.03.2024 08:55

Цієї п’ятниці, 29-го березня, в приміщенні закладу освіти села Старий Порицьк вкотре провели навчання з базової підготовки громадян до національного спротиву. Досвідом та знаннями з присутніми поділились інструктори військової частини Т0910.

Під час заняття інструктори розповіли про основи мінної безпеки, наголосили на правилах поведінки з вибухонебезпечними предметами, нагадали про їх види та розповіли порядок дій при виявленні мін та вибухонебезпечних предметів. Ознайомили учасників тренінгу зі зброєю масового ураження та засобами її доставки. Провели навчання з тактичної підготовки, на якому попрактикували виконання поворотів у бік, тил зі зброєю на різних рівнях (стоячи, з коліна, лежачи). Новим та не менш цікавим для присутніх став предмет навчання «Основи лідерства», на якому інструктор розповів про розвиток лідерських якостей.

Дякуємо учасникам за непереборне прагнення здобувати нові знання та протидіяти ворогу!