Успішний виступ юних волейболістів

Дата: 04.04.2024 18:07

4 квітня у Володимирському районі урочисто стартував ІІІ (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, які розпочались турніром з волейболу серед юнаків на базі Володимирського ліцею № 3.

За першість боролись у волейбольних поєдинках 9 юнацьких команд, що представляли громади району.

Павлівську громаду представляла команда ліцею с.Риковичі – переможець ІІ (територіального) етапу змагань.

Щиро вітаємо команду юних волейболістів (вчитель Брик Ю.С.) з зайнятим ІІ місцем у змаганнях з волейболу в ІІІ (районному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Володимирського району.

Це лише перші змагання такого рівня, а вже такий успішний результат! Своїми стараннями і наполегливістю юнаки на це заслужили!!! Віримо в подальші перемоги – тільки вперед !!!