Обговорили питання мобілізації

Дата: 03.04.2024 09:51

Сільський голова Андрій Сапожник та заступник сільського голови Сергій Фіть взяли участь в робочій нараді, яку скликав начальник військової адміністрації Юрій Лобач. Участь в засіданні взяли голови територіальних громад Володимирського району та керівники окремих управлінь, відділів районної державної адміністрації.

Під час наради учасники обговорили стан виконання рішень ради оборони області щодо мобілізаційних завдань, протидію кримінальним правопорушенням ухилення від призову, розроблення необхідних заходів боротьби зі злочинами цієї категорії в межах громад, проведення роботи в територіальних громадах з особами, які самовільно залишили військові частини, забезпечення законності і правопорядку за згаданими кримінально-карними проявами. Окремо обговорили передачу техніки на потреби Збройних Сил України.

Також учасникам наголосили на необхідності введення в громадах роз’яснювальної роботи щодо юридичних наслідків ухиляння від мобілізації та самовільного залишення частини та порівняли досягнуті показники виконання плану мобілізації з періодом, який передував минулій нараді.