Розглянули проєкт "Служба освітньої безпеки"

Дата: 03.04.2024 11:17

Сільський голова Андрій Сапожник та заступник сільського голови Сергій Фіть взяли участь в робочій нараді під головуванням начальника районної військової адміністрації Юрія Лобача.

На нараді розглянули питання профілактики та контролю правопорушень в сім'ях, які потрапили у складні життєві обставини. Зокрема, було наголошено, що слід активізувати роботу в громадах по виявленню таких сімей та налагодити постійний контакт з представниками ювенальної поліції району для більш ефективної роботи у цій сфері. Окрему увагу було приділено впровадженню в закладах загальної середньої освіти району пілотного проєкту «Служба освітньої безпеки». Учасники наради вирішили вивчити досвід тих районів, де вже діє цей проєкт, та розробити механізм з його впровадження у громадах району.