Відбулось засідання комісії з перейменування вулиць

Дата: 11.04.2024 12:06

Сьогодні, 11 квітня, в приміщенні Павлівської сільської ради під головуванням заступника  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, голови комісії Сергія Фітя відбулось засідання комісії з перейменування вулиць на території громади.

В ході засідання члени комісії проаналізували відповіді учасників обговорення і, підсумувавши результати опитувань, винесли відповідні зміни.

В результаті було вирішено :

• в с.Риковичі вул. 8-го Березня перейменувати на вул.Молодіжна, вул.Волобоєва перейменувати на вул.Набережна
  • в с.Грушів вул.8-го Березня перейменувати на вул.Дружби, вул. 1-го травня перейменувати  вул.Лісна

Прийняті рішення буде затверджено розпорядженням сільського голови відповідно до чинного законодавства.