У селі Павлівка провели навчання з національного спротиву

Дата: 11.04.2024 16:24

Сьогодні, 11 квітня, на території ДФТГ села Павлівка провели чергові навчання з базової підготовки до національного спротиву.

Присутнім розповіли, як виявляти негативні психічні реакції у себе та оточуючих, навчили їх класифікувати та підтвердили теорію, переглянувши інформативне відео. Інструктори ознайомили з принципами надання домедичної допомоги на етапі допомоги під вогнем. Продемонстрували виконання поворотів у бік, тил зі зброєю для зміни напрямку ведення вогню на різних рівнях, зокрема стоячи, з коліна, лежачи. Учасники навчання дізнались, які існують види затримок під час стрільби та ознайомились з порядком їх усунення.

Дякуємо інструкторам військової частини Т0910 за те, що поділились досвідом та надали вичерпну інформацію. Дякуємо кожному, хто проявив ініціативу та долучився до навчання, за Ваші наполегливість та активність!