Серед гімназій громади проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Cool Games»

Дата: 14.04.2024 17:29

12 квітня в спортивному залі Павлівського ліцею проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Cool Games» серед гімназій у ІІ дивізіоні в рамках Спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради в 2024 році.

У заході взяли участь 5 команд, зокрема 4 –  із філій Павлівського ліцею  (гімназії сіл Завидів, Старий Порицьк, Милятин, Трубки), а також команда гімназії с.Жашковичі.

Змагальна частина включала естафети, під час яких учасникам і учасницям потрібно було продемонструвати швидкість, витримку, координацію. Юні спортсмени змагались у таких активностях: «Біатлон», «Гулівер», «Класики», «Коло», «Коти горошку слалом», «Флеш», «Черепаха», «Хватько».

Цей захід серед  школярів гімназій проводиться вже вдруге, кожна з команд вже мала певний досвід, готувалась та цьогоріч хотіла вибороти перемогу. Боротьба була дуже напруженою, в результаті – відрив між командами був мінімальним.

Відповідно до підсумкового протоколу

І місце виборола команда гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею;

ІІ місце – команда гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею;

ІІІ місце – команда гімназії с.Жашковичі

Велика подяка ЗСУ, які дали можливість двтям взяти участь в цих чудових спортивних змаганнях!