Відбувся особистий прийом громадян

Дата: 19.04.2024 12:28

Сільський голова Андрій Сапожник провів особистий прийом громадян у селі Переславичі. Зустріч з місцевими жителями пройшла в адмінприміщенні села за присутності керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Олени Гусар, старости старостинського округу Любові Кузьмич та поліцейського офіцера громади Іванни Атлас.

Звернення місцевих жителів стосувались благоустрою села. Особливу увагу звернули на проблемі підтоплення господарства. Учасники обговорили варіанти ліквідації підтоплень та зійшлися на необхідності консультації з експертами. У ході прийому громадяни отримали вичерпні роз’яснення щодо інших порушених питань.

Нагадуємо, що це не останній прийом громадян та запрошуємо долучатись до обговорень.