В селі Трубки навчались національному спротиву

Дата: 26.04.2024 18:57

Сьогодні, 26-го квітня, в селі Трубки відбулись заняття з базової підготовки громадян до національного спротиву. Навчальні заходи провели інструктори військової частини Т0910 на території закладу освіти села.

Під час навчання присутні ознайомились з основами виживання, навчились видобувати вогонь, воду та їжу, дізнались, які є типи багать. Інструктори поділились знаннями про те, як орієнтуватись на місцевості за картою. Учасники навчання дізнались про правила радіоперемовлень, взнали про вимоги до зв’язку та відповідальність за допущені порушення безпеки зв’язку. На тренінгу розповіли про порядок дій в разі радіаційного, хімічного та біологічного інциденту. Також на прохання слухачів інструктори провели лекції з тактичної медицини та тактичної підготовки.

Це не останній тренінг, який проводитимуть в Павлівській громаді. Долучайтесь, щоб бути готовими діяти та допомогти близьким чи знайомим в разі небезпеки!