В селі Павлівка завершили толоку

Дата: 28.04.2024 14:10

За щорічною доброю традицією, жителі Павлівщини влаштували толоку до Великодніх свят. До прибирання долучились працівники Павлівської сільської ради та структурних підрозділів, небайдужі павлівчани. Розпочали наведення благоустрою з центру села. Навели лад біля адмінприміщення сільської ради, автобусній зупинці та дитячому майданчику. Озброївшись граблями, пакетами для сміття, віниками та щітками, ініціативні жителі села швидко та згуртовано прибрали ділянки, де найчастіше відпочивають люди.

Під час другої зустрічі прибрали територію біля пам’ятного знаку «Пам'ять – скорбота – єднання» та на території польського кладовища. Скошували траву, підмітали, згрібали листя, підбілювали бордюри – роботи вистачило усім. Трохи втомлені й натхненні результатом, учасники отримали масу позитивних емоцій від спілкування та виконання благих справ. Завдяки спільним зусиллям наше село буде ще гарнішим!

Толока – це не просто спільне прибирання, це ще й спонукання до відповідального ставлення до чистоти й порядку. Дякуємо кожному, хто долучився до наведення благоустрою та сподіваємось наступного разу на толоці побачити ще більше небайдужих громадян, адже чистота та охайність села залежить від кожного його мешканця. Пам’ятаймо, чистий двір – чиста душа!