Скликано чергову сесію Павлівської сільської ради

Дата: 01.05.2024 14:48

30-го квітня в сесійній залі Павлівської сільської ради відбулась чергова 38 сесія 8 скликання. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, старости старостинських округів, керівники відділів, установ сільської ради та працівники поліції.

Розпочалось засідання сесії з виконання гімну України, після чого першим заслухали сільського голову Андрія Сапожника, який представив учасникам засідання поліцейського офіцера поліції сектору взаємодії відділу превенції Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області капітана поліції Іванну Атлас.  Після знайомства з поліцейським офіцером громади очільник громади виніс на обговорення питання порядку денного  тридцять восьмої чергової сесії Павлівської сільської ради 8 скликання.

На розгляд сесії було винесено низку важливих питань, а саме:

• «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Павлівської сільської ради у 2023році»
  • «Про хід виконання Програми соціальноекономічного розвитку Павлівської сільської ради за 2023р.»
  • «Про внесення змін до рішення Павлівської сільської ради №36/3 від 08.03.2024 року «Про затвердження переліку вулиць та провулків, населених пунктів Павлівської сільської територіальної громади»
  • Про затвердження нового переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня Павлівської сільської ради»

Також розглянули та ухвалили рішення «Про передачу майна», заслухали «Звіт про виконання плану роботи Павлівської  сільської ради у 2023році». Традиційно, частка проєктів рішень стосувалась земельних питань.

Після розгляду питань сесії перед депутатським корпусом з запрошенням до команди національної поліції виступили Олександр Торовський – старший інспектор з особливих доручень відділу зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції Волинської області та Олександр Брик – інспектор  відділу зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції Волинської області. Правоохоронці пропонують роботу у м. Луцьк / м. Ковель

Поліцейські наголосили, що зі свого боку роботодавці обіцяють:

• зарплату від 18 600грн до 21 600 грн + 10 000 грн на час воєнного стану;
  • позмінний робочий графік (2 нічні - 2 вихідних - 2 денні - 2 вихідних);
  • щорічну оплачувана відпустка від 30 днів;
  • компенсацію за оренду житла або фiнансовий лізинг.

В Ваші обов’язки буде входити:

• оперативно реагувати на виклики 102;
  • забезпечувати публічний порядок і безпеку;
  • забезпечення безпеки дорожнього руху.

Вимоги до кандидата:

• громадянство України;
  • вік від 18 років;
  • повна загальна середня або вища освіта;
  • наявність посвідчення водія категорії В.

Детальнішу інформацію Вам можуть надати за тел. 067 639 20 34

Отримати відповіді на часті запитання тут - https://telegra.ph/CHast%D1%96-zapitannya-01-30

Подавай заявку на участь в конкурсі https://my.patrolpolice.gov.ua/ та вступай в лави національної поліції!