Привітання голови громади Андрія Сапожника з Великоднем

Дата: 04.05.2024 23:00

Шановні жителі Павлівської громади!

Щиро вітаю Вас зі світлим Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Для кожного з нас це свято – очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Маю надію, що подібно Христу, жертовність найкращих синів і дочок України у праведній боротьбі з ворогом – є символом відродження всього світу, перемоги добра над злом та перемоги всіх найсвітліших сподівань, прагнень, віри і любові!

У день Великодня, дозвольте побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить Ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

сільський голова