Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем матері!

Дата: 10.05.2024 10:58

Фото без описуДорогі жінки, любі матері!

Щороку другої неділі травня ми вшановуємо наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів. Вони завжди чекають на нас, своїх дітей, тому цієї травневої неділі кожен син чи донька вважають своїм найпершим обов’язком привітати найріднішу людину і подарувати в першу чергу свою шану, любов та вдячність.

Низький уклін і особлива подяка матерям, чиї сини та доньки стали на захист України від російської агресії. Ваші щоденні материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам у зоні бойових дій та зберігати віру у перемогу.

Однак, в нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти матерів, кращі сини і дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях. Дякуємо вам за ваших синів, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов.

Щастя і здоров’я всім вам, дорогі матері! Зичемо вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

Сільський голова                                                Андрій Сапожник