10 років пам'яті

Дата: 22.05.2024 15:07

З нагоди 10-ї річниці вшанування пам’яті загиблих воїнів поблизу  Волновахи Донецької області  в Павлівській громаді пройшли заходи, які розпочались молебнем за загиблим Героєм Михайлом Грицюком.

Уже традиційно в урочищі "Прощаниця",  що розташований між селами Завидів і Милятин, відбулась поминальна панахида в знак пам’яті усіх борців за волю України, яку відслужив митрофорний протоієрей, Благочинний Володимир-Волинської Єпархії, настоятель Свято-Покровського храму отець Андрій Мельничук разом із священнослужителями громади.

Сільський голова Андрій Сапожник, заступник сільського голови Сергій Фіть разом із гостями із сіл громади поклали живі квіти до знакових місць.

Після завершення урочистостей в урочищі духовенство, влада, родина Героя та усі жителі села відвідали могилу Михайла Грицюка, поклали квіти до його могили. Далі усі рушили до місцевого закладу освіту, який носить ім’я загиблого, на території якого вкотре вшанували світлу пам’ять та поклали квіти до меморіальної дошки.

Поклали квіти до пам'ятної дошки Михайлу Грицюку і  в гімназії с. Топилище, рідному селі Героя.