В громаді проведені змагання з мініфутболу серед гімназій

Дата: 27.05.2024 17:12

27 травня на футбольному полі зі штучним покриттям проведені змагання з мініфутболу серед гімназій в рамках Спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради в 2024 році.
У змаганнях взяли участь 5 команд, зокрема 3 – із філій Павлівського ліцею (гімназії сіл Старий Порицьк, Милятин, Трубки), а також команди гімназії с.Жашковичі та гімназії с.Топилище.
Боротьба між командами була дуже напруженою, інтригуючою, результат до завершення змагань – непередбачуваним, бо саме єдиний забитий м’яч визначив результат за 2-3 місце.
Відповідно до підсумкового протоколу
І місце – команда гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею;
ІІ місце – команда гімназії с.Жашковичі;
ІІІ місце – команда гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею.
Вітаємо переможців і всіх учасників змагань, бажаємо нових спортивних досягнень і перемог!
Щирі слова вдячності захисникам та захисницям за відвагу та мужність, можливість проводити спортивні заходи серед школярів під українським небом.