Вітання сільського голови Андрія Сапожника з нагоди Дня поліцейського офіцера громади

Дата: 28.05.2024 10:31

28 травня поліцейські офіцери  громади  відзначають своє професійне свято. Професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців усіх населених пунктів нашої громади.

Тож щиро бажаємо Вам, щоб громадяни відчували Ваш захист та підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника! Бажаємо, щоб громадяни відчували ваш захист і підтримку, щоб ваша мужня і самовіддана праця знаходила щиру вдячність і довіру в серцях мешканців громади. Зичимо усім поліцейським офіцерам мужності, витримки й наснаги. Нехай професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті та надихають вас на подальші досягнення у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

Дякую за служіння Громаді та Україні!

З повагою,

сільський голова