Відбулись чергові навчання з національного спротиву

Дата: 31.05.2024 17:32

В четвер, 30 травня, на території закладу освіти с. Колона провели чергові заняття з базової підготовки громадян України до національного спротиву.
     Інструктори військової частини Т0910 розповіли про призначення та матеріальну частину стрілецької зброї, продемонстрували порядок збирання та розбирання стрілецької зброї. Кожен з присутніх міг перевірити свої знання та вміння й під наглядом інструкторів самостійно розкласти та скласти зброю. Також тренери проінформували про призначення й види уламкових гранат. Провели інструктаж з основ мінної безпеки та нагадали порядок дій при виявленні мін та вогненебезпечних предметів. Окрім того учасників навчання навчали орієнтуватись на місцевості з допомогою карт.
     Дякуємо кожному, хто проявив небайдужість та виділив частинку свого часу задля спільної мети – протидії ворогу. Це не останні навчання, які будуть проводитись в Павлівській громаді. Ми запрошуємо взяти участь в навчаннях кожного, хто готовий навчатись та хоче протидіяти окупантам.