Громада попрощалася з Героєм-захисником Андрієм Киричуком

Дата: 05.06.2024 20:06

Гіркими сльозами омитий сьогоднішній день… Навіть погода розділяє печаль громади та тужливими хмарами вкриває небо. Сьогодні громада попрощалась з командиром третього стрілецького відділення першого стрілецького взводу шостої стрілецької роти другого стрілецького батальйону військової частини А1008 – Андрій Киричук. Старший солдат був жителем села Колона, котрий народився 4 вересня 1994 року в с.Замличі колишнього Локачинського району.

На церемонію прощання завітали керівники громади, старости старостинських округів, друзі, знайомі загиблого, військовослужбовці та просто небайдужі жителі громади. З квітами та державною символікою проводили Воїна в останню путь.

«На превеликий жаль, нам знову доводиться прощатись з Героєм», сказав під час прощання сільський голова Андрій Сапожник, – «Андрій пожертвував найдорожчим заради нас – своїм життям. Хочу висловити Йому безмежну вдячність за неоціненний внесок в майбутнє нашої держави. Низький уклін і царство небесне Тобі, наш Захиснику!»

Чин похорону очолив настоятель Хрестовоздвиженьського храму с.Колона Віктор Кузьмич зі священнослужителями громади.

Героя поховали з почестями на місцевому кладовищі.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Андрія. Вся громада сумує разом з вами…Низький уклін і безмежна вдячність загиблому Захиснику – Андрію Киричуку!