Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем батька

Дата: 16.06.2024 08:00

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька.

Бути хорошим батьком – найвідповідальніша і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов'ю і терпінням – таке може тільки тато.

Тож, висловлюю велику повагу та щиро вітаю усіх, хто удостоївся носити ім’я батька! Бажаю мудрості, здоров'я і сил, щоб завжди бути для своїх дітей джерелом розуміння і підтримки. Бажаю бути впевненими чоловіками з твердим стрижнем, але в той же час з добрим серцем, повним батьківської любові, завжди пишатися своїми дітьми і розділяти з ним кожну перемогу, кожен успіх. Хай завжди між вами та дітьми панує розуміння, а діти прагнуть бути такими ж людьми з великої літери, як ви!

Миру вам, шановні татусі, Божої ласки та опіки!

З повагою,

сільський голова