Вшанували другу річницю пам'яті Героя-захисника Володимира Коляно

Дата: 19.06.2024 16:10

Цього дня, рівно два роки тому Павлівська громада провела в останню путь сина, батька, чоловіка, гарного друга та товариша – Володимира Коляно.

У другу річницю пам’яті загиблого Героя близька родина, бажаючі жителі села Радовичі відвідали Святоуспенський храм, де настоятель місцевого храму отець Микола Мороз відслужив заупокійну службу. Вшанувати пам'ять та віддати честь нашому Захиснику завітали сільський голова Андрій Сапожник, секретар сільської ради Ольга Фіть, староста Радовичівського старостинського округу Микола Матіяш.

Після панахиди біля школи села Радовичі – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради присутні вшанували пам'ять Героїв Володимира Коляно та Станіслава Потапчука хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних дошок.

На завершення пам’ятних заходів усі учасники зібрання поклали квіти до могили Бійця та людини з великої літери – Володимира Коляно.