Скликано чергову сесію Павлівської сільської ради

Дата: 21.06.2024 17:11

21-го червня в сесійній залі Павлівської сільської ради було скликано чергову 40 сесію 8 скликання. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, старости старостинських округів, керівники відділів, установ сільської ради.

Розпочалось засідання сесії з виконання гімну України, після очільник громади виніс на обговорення питання порядку денного сорокової чергової сесії Павлівської сільської ради 8 скликання.

На розгляд сесії було винесено низку важливих питань, а саме:

• «Про дострокове припинення повноважень депутата Павлівської сільської ради VIII скликання»
  • «Про внесення  змін до рішення Павлівської сільської ради від 15.12.2023 року №34/52 «Про бюджет Павлівської сільської територіальної громади на 2024 рік»
  • «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення земельних торгів»
  • «Про встановлення ставок орендної плати на території Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області на 2025 рік»
  • «Про розірвання договору оренди землі площею, укладеного Павлівською сільською радою та ТОВ «П’ятидні»
  • «Про розірвання договору оренди землі, укладеного Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області та ТОВ «П’ятидні»
  • «Про припинення фактичного користування земельними ділянками»
  • «Про надання матеріальної допомоги»

Частина питань стосувалась передачі майна та передачі матеріалів. Традиційно велика частка проєктів рішень стосувалась земельних питань.

З усіх винесених на розгляд питань були ухвалені відповідні рішення