В Павлівській громаді попрощалися з Героєм-Захисником Ігорем Панасюком

Дата: 27.06.2024 15:39

Гіркими сльозами болю та втрати втішалася сьогодні люта Смерть. Хвиля горя й смутку безжально налетіла й вперто витала сьогодні над рідною домівкою ще одного солдата з Павлівщини.

Сьогодні прощалися з рідним любим сином, з опорою-братом, з коханим вірним чоловіком, найкращим батьком, добрим другом, відданим побратимом та просто доброю людиною. Старшина 3 батальйону 9-ї роти 118 ОМБ, вперто даючи відсіч ворогу, отримав мінно-вибухове поранення. Чоловік якийсь час невтомно боровся зі смертю один-на-один, проте доля написала в його життєвій книзі печальний кінець.

24 червня всю Павлівську громаду сколихнула звістка про втрату нашого Захисника, жителя села Риковичі – Ігоря Васильовича Панасюка. Сьогодні, 27 червня, рідні, друзі, однокласники, побратими, усі небайдужі жителі громади зібрались біля дому бійця, щоб віддати шану Воїну та попрощатись з Ігорем. Серед присутніх сільський голова Андрій Сапожник, староста Риковичівського старостинського округу Любов Трачук.

«Ми знову змушені зібратись з сумних причин», – мовив голова громади Андрій Сапожник. – «Ігор пожертвував найдорожчим задля кожного з нас, задля мирного майбутнього вільної України. Вічний спокій та Царство Небесне Тобі, наш Герою!»

Прощальну службу з Героєм очолив протоієрей Андрій Мельничук настоятель Свято-Покровського храму смт.Іваничі, благочинний Іваничівського благочиння в церкві Святої Покрови в селі Риковичі.

Героя поховали з почестями на місцевому кладовищі.

Неможливо підібрати слів, аби висловити смуток від втрати рідної людини. Важко підібрати слова, що б  полегшили це нестерпне горе…

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Ігоря. Вся громада схиляє голови в скорботі разом з Вами…Низький уклін і безмежна вдячність загиблому Захиснику Ігорю ПАНАСЮКУ!