Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 15:23

Дорогі жителі Павлівської територіальної громади!

Вітаю з важливим державним святом – Днем Конституції України!

Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому сформована українська держава.

В умовах повномасштабного вторгнення та активних бойових дій на території нашої країни зростає історична та суспільна значущість викладених у Конституції положень, кожен українець незалежно від віку, статі, соціального статусу став учасником боротьби нашого народу за власну незалежність, недоторканість та непорушність прав, зафіксованих у Основному Законі країни.

Щиро вдячні нашим Збройним Силам за можливість відзначати одне з головних державних свят нашої країни у рідних домівках з найближчими серцю людьми і пишатися своєю національною належністю до наймиролюбнішого народу світу!

З Днем Конституції!

Слава Україні!

Героям Слава!

Сільський голова                                                                                          Андрій САПОЖНИК