На Волині фізичним особам - власникам майна сформовано 457 тисяч податкових повідомлень-рішень про нараховані податки

Дата: 11.07.2024 11:14

Від моменту отримання повідомлення з ДПС про нараховані податки громадяни зобов’язані впродовж шістдесяти днів перерахувати належну суму до місцевого бюджету, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Якщо всі фізичні особи - власники нерухомості та земельних ділянок виконають свої зобов’язання – громади Волині отримають понад чверть мільярда гривень надходжень від  майнових податків.

У разі недотримання вимог податкового законодавства щодо термінів сплати майнових податків до громадян застосовуються штрафні санкції та нараховується пеня, - застерігають у податковій службі.

За місцем своєї податкової адреси кожен власник майна має право провести звірку щодо здійснених нарахувань. Тож просимо волинян не зволікати з перерахуванням визначеного зобов’язання, а у разі потреби  –  запрошуємо на звірку до державних податкових інспекцій.

Актуальну податкову інформацію, зокрема щодо реєстраційних даних, нарахованих податків і наявності податкового боргу можна дізнатися онлайн у мобільному застосунку «Моя податкова». Громадяни та підприємці, які цінують сучасні інформаційні рішення, можуть завантажити цей мобільний застосунок  і після ідентифікації за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача використовувати електронні сервіси податкової служби цілодобово.

Більше інформації – у тематичній листівці.

43027, Луцьк, Київський майдан, 4                                                   e-mail: vl.pressl@tax.gov.ua

телефон: (0332)777-118                                                                                 vl.tax.gov.ua