Молитва біля "Ракової кринички"

Дата: 12.07.2024 17:49

Сьогодні, 12 липня, в десяту п’ятницю по Великодню давня традиція стала причиною, по якій в невеличкому мальовничому селі, що на Волині, зібрались віряни православної церкви. Як і кожного року, сьогодні в очікуванні дива біля «Ракової кринички» зібралось багато люду – жителі Павлівщини, гості села Старосілля, духовенство та паломники.

Пригадавши усім відому стару легенду, учасники зустрічі, помолились біля знакового місця. Серед присутніх представники Павлівської сільської ради. Очолив Водосвятний молебень владика Матфей. Його Високопреосвященству співслужили: єпархіальний благочинний, благочинний Іваничівського благочиння прот. Андрій Мельничук, Володимир-Волинський благочинний прот. Василь Мавдрик, настоятель парафії прот. Михайло Мороз, духовенство Володимир-Волинського та Іваничівського благочинь.

На завершення спільної молитви та освячення цілющої води, місцевий настоятель храму от. Михайло подякував архієрею, благочинним та духовенству за молитву.