Громада попрощалася з Героєм-захисником – Максимом Красним

Дата: 16.07.2024 17:00

І знову Павлівська громада в жалобі… Важка непоправна втрата… Невтихаючим болем та смутком огорнутий цей день…

16 липня жителі громади провели в останню дорогу солдата, гранатометника механізованого батальйону військової частини А7014 – Максима КРАСНОГО, який загинув у бою з російськими окупантами.

На церемонію прощання з траурними квітами та державною символікою прийшли керівники громади, старости старостинських округів, рідні, друзі, однокласники, знайомі загиблого, військовослужбовці та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.

Під звуки військового оркестру усією громадою проводжали траурний кортеж із домовиною вірного сина України до Святомихайлівського храму в селі Павлівка та місця спочинку. Чин поховання очолив декан Горохівського благочиння, настоятель Свято-Вознесенського храму м. Горохів Волинської області, митрофорний протоієрей о. Андрій Сидор спільно зі вященнослужителями територіальних громад.

Героя поховали з почестями під звуки духового оркестру на кладовищі села Павлівка.

Важко знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих загиблого. Це невимовний біль та гірка втрата, яку не пробачимо окупанту.

У цей скорботний для усіх нас день, Павлівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Максима, який до останніх хвилин свого життя залишався вірним своїй присязі та українському народу.

Світла пам'ять  Герою!