Скликано чергову сесію Павлівської сільської ради

Дата: 26.07.2024 17:20

26-го липня в сесійній залі Павлівської сільської ради було скликано чергову 41 сесію 8 скликання. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, старости старостинських округів, керівники відділів, установ сільської ради.

Розпочалось засідання сесії з виконання гімну України, після очільник громади виніс на обговорення питання порядку денного сорок першої чергової сесії Павлівської сільської ради 8 скликання.

На розгляд сесії було винесено всього 24 питання. Левова частка питань стосувалась питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності.

Окрім того, розглянули питання:

• «Про внесення змін до рішення Павлівскої сільської ради від 15.12.2023 року №34/52 «Про бюджет Павлівської сільської територіальної громади на 2024рік».
  • «Про затвердження Регламенту Павлівської сільської ради восьмого скликання у новій редакції»
  • «Про затвердження змін до рішення сесії від 27.11.2020 року № 1/8 «Про постійні комісії Павлівської сільської ради»
  • «Про затвердження Програми соціального захисту населення Павлівської сільської ради на 2023-2025 роки, у новій редакції»
  • «Про затвердження Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення місцевої пожежної охорони Павлівської сільської ради в новій редакції»
  • «Про внесення змін до рішення №28/3 від 20.07.2023 року «Про утворення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»
  • «Про передачу майна з балансу Павлівської сільської ради на баланс Павлівського ліцею»

З усіх винесених на розгляд питань були ухвалені відповідні рішення.