Висловили вдячність за радісне дитинство

Дата: 26.07.2024 23:05

За багаторічною доброю традицією кожного літа ворота церкви «Благодать» відкриваються для маленьких, але вже свідомих людей. За цими воротами на діток чекає багатий пригод неосяжний казковий світ, де кожен може відчути любов та ласку люблячого Бога.

Дитячий денний християнський табір не міг би існувати без великої команди – парафіян церкви Благодать та ініціаторкою відкриття табору Майї Гірси.

Сьогодні секретар сільської ради Ольга Фіть від імені сільського голови Андрія Сапожника вручила подяку керівнику табору Майї Гірсі, висловивши щиру вдячність усім причетним за проведення цікавого дозвілля та самовіддану роботу.

І хоча цьогорічний табір підійшов до кінця, ми віримо, що скоро зустрінемось знову вже під мирним небом України.