Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2024 08:49

Фото без описуДорогі медичні правники, прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

Ви – справжні герої, адже кожного дня вихоплюєте із лап смерті поранених військових і цивільних, цілодобово лікуєте тих, хто цього потребує, приймають у цей світ маленьких українців. Щиро хочу подякувати кожному з Вас за невтомну працю, безсонні ночі, жертовність і мужність, за те, що незважаючи на складнощі, ви обрали цей шлях - берегти і рятувати життя й здоров’я людей!

Бажаю вам, шановні медики, міцного здоров’я, терпіння, витримки, благополуччя, родинного тепла  і людської шани. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Щиро бажаю вам здоров’я, щастя, безхмарного, мирного, переможного українського неба!

З повагою,

Сільський голова,