Представники Павлівської громади долучились до Всеукраїнської прощі у Лішні

Дата: 28.07.2025 11:33
Кількість переглядів: 753

 

Фото без опису24 липня у селі Лішня на Тернопільщині відбулась Всеукраїнська проща родин загиблих захисників України. До спільної молитви в унікальному храмі-пантеоні долучились сотні родин з усіх куточків країни.
Павлівську громаду представили сільський голова Андрій Сапожник, фахівець з ветеранської служби Андрій Ягусечко, керуюча справами (секретар) виконкому Олена Гусар та головний спеціаліст гуманітарного відділу Олена Шумик.
Поїздка була зініційована громадською організацією «Герої не вмирають» (керівниця — Софія Дармофал) за підтримки начальника військової адміністрації Юрія Лобача та обласного керівництва.
Представництво духовенства очолив єпархіальний благочинний Володимир-Волинської єпархії, благочинний Іваничівського благочиння, настоятель Свято-Покровського храму, митрофорний протоієрей отець Андрій Мильничук.
Також участь у молитві взяли настоятелі храмів села Трубки отець Сергій Мельничук та села Жашковичі отець Богдан Ковальчук.
Божественну літургію очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший митрополит Епіфаній. Це була щира спільна молитва — з болем і вдячністю за тих, хто віддав життя за Україну.
На зворотному шляху учасники поїздки відвідали Джерело Святої Анни в селі Онишківці — святиню, знану своїми цілющими властивостями.
Ми схиляємо голови перед Героями та обіймаємо серцем кожну родину, яка втратила найдорожче.
Пам’ятаємо. Шануємо. Разом — у вірі та незламності.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь