Вітаємо працівників сільського господарства з професійним святом

Дата: 18.11.2017 18:30

Фото без опису                                          Шановні працівники сільського господарства Павлівської громади!

З почуттям глибокої поваги і шани прийміть щирі вітання з професійним святом.

День працівників сільського господарства насправді став святом тих, хто живе і трудиться в селі, забезпечуючи продовольчу безпеку держави, а також тих, хто створює для сільчан комфортні умови життя та відпочинку. Це свято по-особливому  вінчає господарський рік.

Нинішній рік увінчаний хорошими здобутками –  зібрано врожай і закладено основу під майбутній. А це – запорука добробуту нашої гроомади і держави в цілому.

Висловлюю слова глибокої вдячності від усієї  громади  керівникам сільгосппідприємств та агроформувань, фермерам, робітникам усіх виробничих ланок, приватним підприємцям – усім, хто щодня важко працює, аби у свято й будень у кожній господі були на столі хліб і до хліба.

Бажаю сприятливої погоди, благодатного грунту, високих врожаїв та гідного прибутку. Хай ваші руки не знають втоми, а очі завжди радіють ниві, що колоситься в ім’я процвітання громади  та піднесення добробуту всього українського народу !

З найкращими привітаннями,

Голова Павлівської сільської ради                                                                           Андрій Сапожник

Заступник голови                                                                                                Ніна Петренко